Склад Приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка у 2017 році

  1. Мельник Володимир Петрович – ректор, голова приймальної комісії, професор
  2. Височанський Василь Степанович – перший проректор, заступник голови приймальної комісії, професор
  3. Зубрицька Марія Олексіївна – проректор з науково-педагогічної роботи та питань з міжнародного співробітництва, доцент
  4. Гарасим Ярослав Іванович – проректор з науково-педагогічної роботи, професор
  5. Гладишевський Роман Євгенович – проректор з наукової роботи, професор
  6. Лозинський Мар’ян Володимирович – проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку, доцент
  7. Кухарський Віталій Михайлович – проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, доцент
  8. Гукалюк Андрій Федорович – відповідальний секретар приймальної комісії, доцент
  9. Рихлюк Сергій Вікторович – уповноважена особа приймальної комісії з питань прийому та розгляду електронних заяв, заступник відповідального секретаря приймальної комісії з питань електронного вступу та роботи з ЄДЕБО, доцент
  10. Оленич Ігор Богданович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії з екзаменаційної роботи, доцент
  11. Телегуз Олексій Гнатович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент
  12. Фургала Юрій Михайлович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент
  13. Шевчук Сава Павлович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент
  14. Еліяшевський Юрій Ігорович – заступник відповідального секретаря приймальної комісії, доцент
  15. Хамар Ігор Степанович – декан біологічного факультету, доцент
  16. Біланюк Володимир Іванович – декан географічного факультету, доцент
  17. Павлунь Микола Миколайович – декан геологічного факультету, професор
  18. Михайлишин Ростислав Васильович – декан економічного факультету, доцент
  19. Половинко Ігор Іванович – декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій, професор
  20. Присяжний Михайло Павлович – декан факультету журналістики, доцент
  21. Сулим Володимир Трохимович – декан факультету іноземних мов, доцент
  22. Шуст Роман Мар’янович – декан історичного факультету, професор
  23. Крохмальний Роман Олексійович – декан факультету культури і мистецтв, доцент
  24. Гуран Ігор Йосипович – в.о. декана механіко-математичного факультету, доцент
  25. Мальський Маркіян Зіновійович – декан факультету міжнародних відносин, професор
  26. Герцюк Дмитро Дмитрович – декан факультету педагогічної освіти, доцент
  27. Дияк Іван Іванович – декан факультету прикладної математики та інформатики, доцент
  28. Стасишин Андрій Васильович – в. о. декана факультету управління фінансами та бізнесу, доцент
  29. Якібчук Петро Миколайович – декан фізичного факультету, професор
  30. Пилипчук Святослав Михайлович – декан філологічного факультету, доцент
  31. Рижак Людмила Віталіївна – декан філософського факультету, доцент
  32. Каличак Ярослав Михайлович – декан хімічного факультету, професор
  33. Бурдін Володимир Миколайович – декан юридичного факультету, професор
  34. Сурмач Оксана Іванівна – директор педагогічного коледжу, доцент
  35. Цікало Володимир Ігорович – директор правничого коледжу, доцент
  36. Дзіковська Марія Ігорівна – директор природничого коледжу
  37. Занько Юрій Степанович – директор інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, доцент
  38. Іваночко Ірина Богданівна – начальник відділу ліцензування та акредитації, доцент
  39. Качмар Володимир Михайлович – голова первинної профспілкової організації викладачів і співробітників, доцент
  40. Білинський Андрій Ярославович – голова профспілкового комітету студентів, аспірант
  41. Пекун Яна Віталіївна – голова студентського уряду, студентка 5 курсу географічного факультету