Інформація Предмети для вступу Терміни та вартість навчання Програма

Код

122

Спеціальність/Освітня
програма (Спеціалізація)

Комп’ютерні науки

Форма здобуття
освіти

денна

Освітній рівень

Бакалавр

Ліцензійний обсяг

150

Кар'єрні перспективи

залучення до співпраці з ІТ-компаніями під час навчання. Випускники можуть працювати адміністраторами баз даних, адміністраторами системи, архітекторами рішень, інженерами-програмістами, фахівцями з інформаційних технологій, фахівцями з розробки та тестування програмного забезпечення. Можливість працювати під час навчання над зовнішніми проектами, яку надають фірми-партнери Факультету (зокрема, SoftServe). Випускники даної спеціальності можуть працювати адміністраторами бази даних, адміністраторами системи, архітекторами рішень, інженерами-програмістами, прикладними програмістами, а також фахівцями з інформаційних технологій, фахівцями з розробки та тестування програмного забезпечення.

Особливості спеціальності

Інтеграція фахової підготовки в галузі комп’ютерних наук та інформаційних технологій з інноваційною діяльністю. Програма адаптована до вимог новітньої ІТ-індустрії та ґрунтується на базових знаннях з математичних та фізичних дисциплін, які є основою для реалізації інформаційних систем і технологій; сучасних уявленнях про тенденції, закономірності розвитку інформаційних технологій. Освітня програма даної спеціальності передбачає викладання окремих навчальних дисциплін фахівцями ІТ підприємств та установ НАН України, можливість проходження практики у провідних ІТ компаніях (SoftServe, EPAM, ELEKS, N-iX).

Дана програма є дуальною освітньою програмою в партнерстві з ІТ-компанією SoftServe.

На даній спеціальності проводиться підготовка спеціалістів у царині комп’ютерних наук, зокрема комп’ютерно-інженерних інтелектуальних систем, систем штучного інтелекту та аналізу даних. Освітня програма спрямована на вивчення математичних моделей, методів та алгоритмів розв’язання теоретичних і прикладних задач, що виникають при розробці ІТ, освоєння сучасних технологій та платформ програмування, вміння працювати з методами збору, аналізу та консолідації розподіленої інформації, технологіями та методами проектування, розроблення та забезпечення якості складових ІТ, методами комп’ютерної графіки та технології візуалізації даних, технологіями інженерії знань, CASE технологіями моделювання та проектування ІТ.

Сайт


Соцмережі спеціальності


Залишились питання? Пиши на офіційні канали вступників:

Перелік конкурсних предметів (предметів національного мультипредметного тесту), вступних іспитів, творчих конкурсів


Українська мова *

0,30Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

Математика

0,50Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

Історія України

0,20Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

Конкурсний бал не може бути менший за 140

Вартість і терміни навчання

Денна форма 35937 грн за рікТермін навчання: 4 роки