З великою приємністю повідомляємо, що накази Міністерства освіти і науки України № 266 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році» та № 245 «Порядок прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році» зареєстровано у Міністерстві юстиції України.

Порядки прийому визначають основні принципи та процедури, якими керуватиметься Львівський національний університет імені Івана Франка під час організації та проведення вступної кампанії 2024 року.

Основними аспектами вступної кампанії 2024 року, зокрема є:

• строки реєстрації заяв, конкурсного відбору та зарахування на навчання;
  • порядок реєстрації заяв для участі у конкурсному відборі на навчання та вступних випробуваннях для здобуття вищої освіти;
  • організація та проведення конкурсного відбору;
  • спеціальні умови участі у вступній кампанії;
  • джерела фінансування здобуття вищої освіти;
  • особливості формування рейтингових списків вступників та надання рекомендацій до зарахування;
  • порядок реалізації права вступників на обрання місця навчання;
  • порядок переведення вступників на вакантні місця державного (регіонального) замовлення;
  • особливості прийому на навчання іноземців та осіб без громадянства;
  • вимоги до Правил прийому;
  • забезпечення відкритості та прозорості під час проведення прийому.

Також у додатках до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році можна знайти:

• Перелік спеціальностей, прийом на навчання за якими здійснюється з урахуванням рівня творчих та/або фізичних здібностей вступників;
  • Таблиці переведення тестових балів предметів НМТ, ЄВІ, ЄФВВ;
  • Перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка;
  • Перелік вагових коефіцієнтів оцінок предметів національного мультипредметного тесту та творчого конкурсу;
  • Перелік предметних тестів єдиного вступного фахового випробування для вступу для здобуття ступеня магістра.

P.S. Правила прийому на навчання до університету в 2024 році розробляються відповідно до законодавства України, затверджуються вченою радою, розміщуються на офіційному вебсайті університету та вносяться до ЄДЕБО впродовж місяця після набрання чинності Порядку прийому. Правила прийому діють до 31 грудня 2024 року.

Бажаємо абітурієнтам успіхів у вступній кампанії 2024 та щиро віримо, що ЛНУ імені Івана Франка стане вашою Alma Mater, де здобуватиме якісну освіту та розвиватимете свої здібності й навички. Також запрошуємо долучитися до нашого чату, адже тут будемо обговорювати усе про Вступ 2024.

З нетерпінням чекаємо у Франковому університеті!!!