Новини

Затверджено Правила прийому (нова редакція)

Наказом ректора Львівського національного університету імені Івана Франка №2571 від «11» липня 2022 року затверджено Правила прийому до університету (нова редакція) у 2022 році

Розпочато реєстрацію вступників на участь у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК)

У Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочато реєстрацію вступників, які бажають взяти участь  у магістерському комплексному тесті (МКТ) та/або магістерському тесті навчальної компетентності (МТНК).  Реєстрація відбуватиметься до 18 липня 2022  року.

Розпочато реєстрацію на участь у творчих конкурсах

До уваги абітурієнтів!!! Розпочато реєстрацію абітурієнтів, які під час вступної кампанії 2022 року претендують на участь у конкурсному відборі для вступу для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення та вступають за результатами творчого конкурсу. Детальна інформація на сайті факультету культури і мистецтв.    

Вступні іспити до магістратури

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено інформаційні матеріали щодо проведення вступних випробувань у 2022 році (https://testportal.gov.ua/vstupni-do-magistratury/)

Затверджено Правила прийому

Рішенням Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (Протокол № 29/5 від 25 травня 2022 року) затверджено Правила прийому  до університету у 2022 році