Інформація Предмети для вступу Терміни та вартість навчання

Код

103

Спеціальність/Освітня
програма (Спеціалізація)

Науки про Землю/Інженерна геологія та гідрогеологія

Форма здобуття
освіти

денна

Освітній рівень

Бакалавр

Ліцензійний обсяг

25

Кар'єрні перспективи

Набутий випускниками напрямку «Інженерна геологія та гідрогеологія» широкий спектр компетентностей і  практичних навичок забезпечують можливість їхнього   працевлаштування в проектних, проектно-пошукових та пошукових організаціях різних форм власності, підрозділах державного комітету з геології, комунальних підприємствах, інжинірингових компанія в області геотехніки, компаніях з інженерного та екологічного консалтингу, у яких вони на посадах інженерів геологів та гідрогеологів організовують та безпосередньо  виконують польові та лабораторні  дослідження природного середовища для розробки проектів та будівництва різних типів споруд. На посадах провідних та головних фахівців,  оцінюють їхній вплив на довкілля, прогнозують розвиток таких небезпечних процесів як землетруси, карст, осуви тощо, вирішують  широке коло проблем індивідуального та колективного водопостачання.
Крім того фахівці з трирічним практичним досвідом роботи  можуть отримувати державні професійні сертифікати на право ведення інженерно-геологічних та гідрогеологічних досліджень  та провадити приватний бізнес у цьому напрямку.

Особливості спеціальності

Особливістю ОПП є отримання компетенцій та навичок щодо вивчення впливу на геолого-гідрогеологічну складову довкілля планованої господарської діяльності, обґрунтування в проєктній документації заходів з охорони та раціонального використання природних ресурсів, організації і виконання моніторингу. Освітні компоненти програми скеровані на підготовку висококваліфікованих, конкуретноспроможних інженерів геологів та гідрогеологів, здатних вирішувати складні наукові та прикладні проблеми із використанням новітньої техніки і технологій, згідно норм українського та європейського законодавства. Програма враховує новітні досягнення наук про Землю, у тому числі інженерної геології та гідрогеології, тенденції їхнього розвитку, а також вимоги ринку праці.
Передбачено тісну співпрацю з провідними національними та європейськими університетами та виробничими установами, виконання спільних науково-дослідних та експериментальних робіт.
Навчальний процес по програмі здійснює висококваліфікований професорсько-викладацький колектив геологічного факультету. До послуг студентів лабораторії польових та лабораторних еколого-геологічних досліджень фізико-механічних властивостей грунтів, обладнані сучасними приладами, а також лабораторія комп’ютерного моделювання та прогнозування.

Сайт



Залишились питання? Пиши на офіційні канали вступників:

Перелік конкурсних предметів (предметів національного мультипредметного тесту), вступних іспитів, творчих конкурсів


1. Українська мова

0,35Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

2. Математика

0,4Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

3. Історія України

0,25Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Іноземна мова

0,3Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Біологія

0,35Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Фізика

0,4Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Хімія

0,4Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Українська література

0,25Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

4. Географія

0,5Вага предметів національного мультипредметного тесту, вступних іспитів, творчих конкурсів

Вартість і терміни навчання

Денна форма 32890 грн за рікТермін навчання: